ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Директором Центру екстреної медичної допомоги призначено Віктора Забашту

15 травня 2013 | 13:05

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма 14 травня представив колективу комунального закладу охорони здоров’я «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» нового керівника. Згідно з розпорядженням голови ХОДА Михайла Добкіна на цю посаду призначений Віктор Забашта.

«Новостворений заклад отримав керівника, який має величезний досвід в організації роботи швидкої медичної допомоги. Декілька років він працював керівником відповідної міської установи, яка зробила прорив у впровадженні та використанні у роботі швидкої допомоги системи супутникової навігації. Досвід його роботи дозволить адаптувати цю систему в районах області, де вже завершене оснащення необхідним технічним обладнанням автомобілів швидкої допомоги», - зазначив Ігор Шурма.

Також 14 травня заступник голови ХОДА представив нового керівника – Ларису Рощенюк – колективу комунального закладу охорони здоров’я «Обласний шкірно-венерологічний диспансер №1». Обидва керівники згідно з новими вимогами законодавства уклали контракти на 5 років.

Теги: шурма екстрена допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх