Збірна команда Харківської області посіла перше місце у чемпіонаті України з тхеквондо

В харківському Палаці Спорту «Локомотив» відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед дорослих та юнаків. Збірна команда Харківської області посіла перше загальнокомандне місце у змаганнях. Участь у чемпіонаті взяли понад 600 спортсменів з усіх регіонів України.

Серед дорослих харків’яни вибороли 5 золотих, 1 срібну та 5 бронзових нагород. Чемпіонами України 2013 року в своїх вагових категоріях стали: Олександр Хоменко, Олександр Слінько, Ігнат Бурдаков, Григорій Гусаров та Марина Конєва. На рахунку молоді - 11 золотих, 9 срібних та 20 бронзових медалей.