На Харківщині розробляють програму протидії торгівлі людьми на період до 2015 року
![На Харківщині розробляють програму протидії торгівлі людьми на період до 2015 року На Харківщині розробляють програму протидії торгівлі людьми на період до 2015 року](/content/documents/657/65664/thumb-newsSpisok-190x120-71a6.jpg)
Сьогодні Департаментом у справах сім”ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації було проведено 3-е засідання робочої групи в рамках реалізації проекту «Спільними зусиллями влади та громади – проти торгівлі людьми».
До кінця травня дана робоча група має розробити Програму з протидії торгівлі людьми, щоб у подальшому її ухвалили на сесії Харківської обласної ради. Під час засідання був розглянутий план заходів виконання Обласної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року. В рамках програми передбачається реалізувати організаційні заходи, інформаційно-просвітницькі заходи та первинну профілактику, заходи щодо профілактики торгівлі людьми серед вразливих верств населення, правоохоронну діяльність у сфері протидії торгівлі людьми та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.