В ході реформ в охороні здоров’я жоден медичний працівник на Харківщині не буде скорочений
![В ході реформ в охороні здоров’я жоден медичний працівник на Харківщині не буде скорочений В ході реформ в охороні здоров’я жоден медичний працівник на Харківщині не буде скорочений](/content/documents/657/65660/thumb-newsSpisok-190x120-8d94.jpg)
Під час зустрічі працівників Кегичівської центральної районної лікарні з заступником голови Харківської облдержадміністрації Ігорем Шурмою було обговорено стан справ в охороні здоров’я. Серед питань, які піднімалися працівниками лікарні, найбільш гострими були питання щодо скорочень, які можуть відбутися під час реформування. Як зазначив Ігор Шурма, соціальні ініціативи Президента України тому і є соціальними, оскільки спрямовані на захист різних верств населення. «В період проведення реформування жоден працівник сфери охорони здоров’я у Харківській області скорочений не буде. Якщо випадки змушення написання заяв на звільнення за власним бажанням будуть виникати, обласна державна адміністрація буде жорстко реагувати на кожен з них», - підкреслив заступник голови ХОДА.