Валентин Дулуб поклав квіти до пам'ятника Пожежному з нагоди 27-ї річниці Чорнобильської трагедії
![Валентин Дулуб поклав квіти до пам'ятника Пожежному з нагоди 27-ї річниці Чорнобильської трагедії Валентин Дулуб поклав квіти до пам'ятника Пожежному з нагоди 27-ї річниці Чорнобильської трагедії](/content/documents/657/65629/thumb-newsSpisok-266x177-1f61.jpg)
Сьогодні біля пам'ятника Пожежному на вул. Полтавський шлях відбулися заходи, приурочені до 27-ї річниці Чорнобильської трагедії. В церемонії покладання квітів взяли участь перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, заступник голови облради Людмила Давидова та заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Пам'ять загиблих в результаті ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС вшанували хвилиною мовчання представники державної влади та місцевого самоврядування, ветерани-чорнобильці, керівництво Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Харківській області, представники духовенства та громадських організацій, а також учні харківських шкіл.