ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Реформа місцевого самоврядування покращить життя кожного члена територіальної громади

24 квітня 2013 | 14:57

Сьогодні відбулося засідання Робочої групи з питань організації роз'яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Як зазначив заступник голови  - керівник апарату ХОДА Василь Хома, Президент України дав доручення кожному голові області організувати роз'яснювальну роботу з проведення реформи місцевого самоврядування на місцях.

«Місцеве самоврядування - це окрема система в державі, яка, в першу чергу, спрямована на відстоювання інтересів членів територіальних громад. Нам необхідно до людей донести суть самої реформи. Найголовніше, ми повинні показати - чому те, що є, вже не відповідає вимогам сьогодення, і до чого призведе те, що ми будемо робити. Це дасть можливість кожному для себе зрозуміти, що та реформа, яка буде проведена, поліпшить життя кожного рядового члена територіальної громади», - сказав віце-губернатор.

Під час засідання був узгоджений попередній склад робочої групи, яка буде організовувати роз'яснення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування, а також план заходів.

Теги: хома місцеве самоврядування reforma

Версія для друку Поділиться:


Вверх