ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Програма розвитку інформаційного простору Харківщини покликана інформаційно підтримати проведення реформ в країні та області

19 квітня 2013 | 15:40

«Важливою складовою процесу модернізації України, перетворення її в державу ХХІ сторіччя є ефективна інформаційна політика. Для суспільно-економічних трансформацій, здійснення масштабних реформ, які відбуваються в країні, потрібна широка соціальна підтримка та інформування населення. Враховуючи це, управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації розробило Програму розвитку інформаційного простору Харківської області на 2011-2015 роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації зазначеної програми, становить більше 30 млн.грн.», - повідомила сьогодні під час обласної селекторної наради начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич.

За її словами, програма є дуже важливим документом, адже вона протягом п’яти років, а саме перші роки глибинних змін будуть найважчими і найвідповідальнішими, повинна інформаційно підтримати проведення реформ в країні та у нашій області.

Програма розвитку інформаційного простору визначає головні напрямки інформаційної політики на Харківщині і пропонує чіткий механізм взаємодії органів влади та населення, забезпечуючи прозоре, об’єктивне, всебічне інформування територіальної громади області про діяльність вищих та місцевих органів влади, акцентуючи увагу на пріоритетних напрямках державної політики.

Фото

Теги: інформаційний простір маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх