ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині створено робочу групу з питань забезпечення обговорення та роз'яснення основних положень реформи місцевого самоврядування

10 квітня 2013 | 17:48

Найближчим часом буде затверджено склад обласної робочої групи з питань організаційного забезпечення обговорення та роз'яснення основних положень реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні. Її очолить заступник голови – керівник апарату ХОДА Василь Хома. Про це повідомив в ході наради з питань реформування місцевого самоврядування голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. За його словами, група буде координувати роботу в цьому напрямку. До її складу будуть включені представники обласної адміністрації, обласної ради та органів місцевого самоврядування: сільські голови, мери міст та секретарі міськрад, депутати різних рівнів, а також вчені та фахівці.

Михайло Добкін підкреслив, що обласна влада створить умови для роботи фахівців і вчених, які мають практичний досвід у сфері місцевого самоврядування. Також буде організовано роботу зі студентами і підготовлені фахівці, які зможуть навчати і роз'яснювати питання реформи на території Харківської області.

Фото

Теги: добкін хома місцеве самоврядування reforma

Версія для друку Поділиться:


Вверх