ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Сільське господарство - одна з найбільш перспективних галузей для інвестицій в Харківській області

08 квітня 2013 | 20:11

Сільське господарство - одна з найбільш перспективних галузей для інвестицій в Харківській області

Про це розповів заступник голови ХОДА Юрій Сапронов на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні паном Пітером Яном Волтерсом, а також представниками голландського бізнесу.

Заступник голови ХОДА підкреслив, що, на його думку, рослинництво, тваринництво, а також все, що пов'язано з сільським господарством - найбільш перспективий бізнес, який можна вести на території Харківської області. Юрій Сапронов зазначив, що найбільш перспективно в сфері рослинництва - вирощування овочів за допомогою крапельного поливу. І нагадав, що в Харківській області, як, втім, і в Україні, на жаль, поки ще недостатня кількість сучасних якісних овочесховищ і холодильників.

«Дуже багато продуктів втрачається, тому що їх не вміють зберегти або не можуть переробити, - звернувся заступник голови ХОДА до присутніх на зустрічі, - і тому я однією з кращих інвестицій вважаю створення сучасних сховищ. У цьому випадку є можливість не тільки вирощувати, але і за гарною ціною купувати урожай, який збирають поруч, а також за вигідною ціною в грудні-лютому його продавати».

Фото

Теги: сапронов eurointegration

Версія для друку Поділиться:


Вверх