Для розвитку гуманітарних галузей необхідно залучати позабюджетні кошти
![Для розвитку гуманітарних галузей необхідно залучати позабюджетні кошти Для розвитку гуманітарних галузей необхідно залучати позабюджетні кошти](/content/documents/654/65313/thumb-newsSpisok-190x120-78e2.jpg)
Про це сьогодні в ході наради з питання перспективи розвитку культурно-гуманітарної сфери в Харківській області повідомив Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко. «Наша економіка останнім часом зберігає позитивний показник економічного росту і є всі ознаки того, що наступного і 2015 року ми вийдемо разом зі світом на позитивну тенденцію в цій сфері. Як Віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань я відстоюю в Уряді необхідність, щоб саме в цій сфері було максимально можливе фінансування. Але є питання, де все активніше необхідно залучати ресурси приватного сектору», - сказав Костянтин Грищенко.