ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Торгові мережі виконують домовленості, закріплені в Меморандумі взаєморозуміння, і забезпечують мінімальні ціни на хліб соціальних сортів

25 березня 2013 | 17:47

Торгові мережі супермаркетів продовольчого профілю виконують домовленості, закріплені в підписаному 25 січня 2013 року Меморандумі взаєморозуміння, і забезпечують мінімальний рівень цін реалізації хліба соціальних сортів. У мережах супермаркетів такий хліб позначено спеціальними цінниками «Соціальна ціна», за якими покупець може швидко його знайти. Про це повідомив директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Сергій Авершин.

«Більш того, в таких торгових мережах як «АТБ-Маркет», «Сільпо», «Фора», «Рокфор», «Країна», «Посад» хліб соціальних сортів «Дарницький» житньо-пшеничний подовий вагою 1 кг і формовий вагою 700 г, «Орільський» пшеничний вагою 550 г, «Український новий» подовий вагою 700 г реалізуються за цінами, які нижче рівня цін, за якими домовилися працювати підписанти Меморандуму. Особливої уваги заслуговує ініціатива однієї торговельної мережі випустити хліб соціального сорту вагою 530 г з назвою «До сніданку». Хліб відмінної якості реалізується за найнижчою роздрібній ціні - 2,30 грн. за одиницю», - підкреслив Сергій Авершин.

Теги: авершин хліб

Версія для друку Поділиться:


Вверх