Для проведення V Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» з обласного бюджету виділено 1 млн. грн.
![Для проведення V Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» з обласного бюджету виділено 1 млн. грн. Для проведення V Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» з обласного бюджету виділено 1 млн. грн.](/content/documents/651/65013/thumb-newsSpisok-190x120-a0d8.jpg)
Сьогодні в ході прес-конференції начальник управління у справах преси та інформації ХОДА, співголова Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» Вікторія Маренич подякувала депутатському корпусу обласної ради за надану фінансову підтримку фестивалю. «Величезне спасибі депутатському корпусу Харківської обласної ради. У цьому році була виділена безпрецедентна сума фінансової підтримки фестивалю - 1 млн. грн. для його проведення. Для нас це підтримка всіх наших починань, це оцінка нашої діяльності за 5 років», - сказала вона.