ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Віктор Янукович наголосив на важливості активізації співпраці України та Росії

04 березня 2013 | 17:50

Президент України Віктор Янукович наголосив на важливості активізації співпраці України та Росії, зокрема у високотехнологічних сферах. Про це глава держави сказав під час зустрічі з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним у Тверській області, - повідомляє офіційний сайт Президента України. За словами Віктора Януковича, необхідно посилити й активізувати співпрацю передусім у питаннях атомної енергетики, зокрема в будівництві 3-го и 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС. «Нам потрібно буде ухвалити спільне рішення, щоб пришвидшити будівництво двох атомних енергоблоків», - сказав Президент України.

За його словами, також надзвичайно важливими у двосторонній співпраці є питання літакобудування, а саме активізація спільних проектів із будівництва літаків Ан-70 і Ан-124.

Президент наголосив, що українська сторона готова до проведення Третього міжрегіонального економічного форуму у Нижньому Новгороді.

«З нашої сторони форум на 90% готовий, залишилися деякі штрихи», - сказав Віктор Янукович, додавши, що міжрегіональне співробітництво між країнами розвивається досить успішно. Окрему увагу Глава держави звернув на питанням розвитку економічної інтеграції та співпраці України з Митним союзом.

Президент Росії Володимир Путін у свою чергу зазначив, що Україна і Росія підтримують відносини на всіх рівнях.

«У нас є хороші проекти в різних галузях, у тому числі високотехнологічних, це і космос, і авіабудівництво. Ми розвиваємо контакти у сфері енергетики, у тому числі атомної», - сказав Володимир Путін.

Теги: путін янукович

Версія для друку Поділиться:


Вверх