Розпочався візит офіційної делегації Харківської області до штату Техас США
![Розпочався візит офіційної делегації Харківської області до штату Техас США Розпочався візит офіційної делегації Харківської області до штату Техас США](/content/documents/648/64719/thumb-newsSpisok-190x120-979a.jpg)
Сьогодні розпочався візит офіційної делегації Харківської області до штату Техас Сполучених Штатів Америки. Делегацію очолив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. Мета візиту - презентація промислового, сільськогосподарського, наукового та інноваційного потенціалу Харківської області, проведення зустрічей з керівництвом і діловими колами штату Техас. Крім цього учасники делегації ознайомляться з техаським досвідом видобутку нетрадиційного газу, а також з технологією гідророзриву пласта. Крім цього планується налагодити співпрацю між Харківщиною і штатом Техас у сфері сільського господарства.