Рівень розрахунків споживачів області за надані з початку 2013 року послуги водопостачання та водовідведення становить 123%
![Рівень розрахунків споживачів області за надані з початку 2013 року послуги водопостачання та водовідведення становить 123% Рівень розрахунків споживачів області за надані з початку 2013 року послуги водопостачання та водовідведення становить 123%](/content/documents/648/64703/thumb-newsSpisok-190x120-42e8.jpg)
Станом на 22 лютого рівень розрахунків споживачів області за надані з початку 2013 року послуги водопостачання та водовідведення склав 123%, у т.ч. населення – 133%, установ, які фінансуються з державного бюджету – 74%, з місцевих бюджетів – 76,2%, інших споживачів – 137,5%. Про це повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб.
Заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення відсутня, установ, які фінансуються з місцевих бюджетів – 0,9 млн. грн. ( м. Харків – 0,9 млн. грн.), з державного бюджету – 1,3 млн. грн. (м. Харків – 1,3 млн. грн.), госпрозрахункових споживачів – відсутня.