ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині буде активізовано роботу зі збору інформації для Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов

20 лютого 2013 | 15:32

Сьогодні в Харкові під головуванням першого заступника голови ХОДА Валентина Дулуба відбувся семінар-нарада з питання формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Згідно з Законом України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового господарства», в Україні ведеться робота зі створення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Для цього в кожному регіоні на місцях проводиться збір інформації про громадян, щопотребують поліпшення житлових умов, яка потім передається в Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. У січні поточного року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України була введена нова форма подання відомостей, і сьогодні в Харкові всі учасники семінару отримали докладні роз'яснення нових правил заповнення форм.

За словами Валентина Дулуба, надалі всі представники органів місцевого самоврядування, а також органів державної влади на місцях, які взяли сьогодні участь у семінарі, повинні провести таку ж роз'яснювальну роботу в своїх районах і населених пунктах.

«Ми повинні активізувати цю роботу, щоб вся інформація в найкоротші терміни була належним чином зібрана, оформлена і відправлена ​​до Державного фонду», - підкреслив перший заступник голови області.

Фото

Теги: дулуб семінар реєстр

Версія для друку Поділиться:


Вверх