ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Районні комунальні ЗМІ Харківської області будуть обмінюватися досвідом з виданнями з інших регіонів України та сусідніх країн

19 лютого 2013 | 13:53

Як зазначила сьогодні в ході семінару-наради з актуальних питань діяльності районних комунальних засобів масової інформації начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич, засоби масової інформації Харківської області готові і раді співпраці та обміну досвідом з усіма регіонами України, а також регіонами інших країн. «Ми налагодили дуже тісний контакт з Кримом. Коли представники засобів масової інформації відвідували Крим, найбільше бажання співпрацювати виявляв Бахчисарайський район. Крім цього, сьогодні ми вийшли зовсім на новий виток взаємин з росіянами і вже плануємо шляхи їх розвитку. Це актуально для районів, які розташовані поряд з кордоном Бєлгородської області, оскільки прикордонні території цікаві тим, що між ними може бути налагоджене взаємовигідне співробітництво», - сказала Вікторія Маренич.

Також начальник управління у справах преси та інформації ХОДА додала, що Харківщина зацікавлена ​​активно співпрацювати і з Львівською областю.

Теги: змі співпраця маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх