ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Виконавці головних ролей у фільмі «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» стануть почесними гостями V Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень»

15 лютого 2013 | 08:43

Про це після демонстрації фільму в кінотеатрі «Боммер» повідомила начальник управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації, співголова оргкомітету міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» Вікторія Маренич. «Сьогоднішній показ фільму відбувся в рамках проекту «Харьковская сирень P.S.». Але у шанувальників кінематографа в травні цього року ще буде можливість зустрітися і поспілкуватися з виконавцями головних ролей у цьому фільмі, оскільки Дмитро Лінартович і Олексій Колесник стануть почесними гостями V Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень», - підкреслила Вікторія Маренич.

Вона також висловила подяку акторам від голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна, який був ініціатором їх запрошення у Харків.

Також Вікторія Маренич зазначила, що кінотеатр «Боммер» був і залишиться кінотеатром незалежно від того, хто їм зараз керує. «Ми будемо відроджувати ту кінематографічну історію Харкова, яка була, є і буде жити», - зазначила вона.

Фото

Теги: маренич харьковская сирень

Версія для друку Поділиться:


Вверх