ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Сьогодні всі учасники Меморандуму про взаєморозуміння тримають свої зобов'язання і не підвищують ціну на соціальні сорти хліба

12 лютого 2013 | 09:26

Як зазначив в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо голова ХОДА Михайло Добкін, щоб стримати ціну на хліб на початку року між керівництвом області, виробниками та продавцями хліба був підписаний Меморандум про взаєморозуміння. «У мене немає сьогодні підстав говорити, що десь є сьогодні ціна на соціальний хліб, що перевищує ту ціну, про яку ми домовилися. Це триватиме до нового маркетингового року, до 31 червня, поки ми не будемо говорити про новий урожай і про нову ціну на муку. Сьогодні Аграрний фонд повністю витримує свої зобов'язання і в повному обсязі забезпечує за пільговою ціною борошном ті компанії, які поставили свої підписи в Меморандумі і взяли на себе зобов'язання знизити ціни на хліб», - сказав Михайло Добкін.

Також він підкреслив, що в умовах, коли ціна стримується штучно, не тільки представники бізнесу повинні нести збитки і намагатися зробити все для того, щоб витримати свою обіцянку, але і держава всіма наявними засобами зобов'язана зробити все для того, щоб мінімізувати втрати соціально-відповідальним компаніям, які в такому дуже складному, але важливому питанні пішли на зустріч людям і чинній владі.

Теги: хліб добкін

Версія для друку Поділиться:


Вверх