У Харківській області будуть розглянуті можливості стимулювання спортсменів, які займаються зимовими видами спорту
![У Харківській області будуть розглянуті можливості стимулювання спортсменів, які займаються зимовими видами спорту У Харківській області будуть розглянуті можливості стимулювання спортсменів, які займаються зимовими видами спорту](/content/documents/644/64360/thumb-newsSpisok-266x177-7f7a.jpg)
Сьогодні в ході засідання виконавчого комітету Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України обговорювалося питання щодо стимулювання спортсменів, які займаються зимовими видами спорту. «Ми проведемо зустріч з біатлоністами. Порадившись з ними, до Олімпіади 2014 року визначимося, хто потребує поліпшення житлових умов або ще чогось, і оголосимо про ті стимули, які вони зможуть отримати після Олімпіади за умови досягнення певних результатів», - сказав голова Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, голова ХОДА Михайло Добкін.