Події дня (уточнено)
![Події дня (уточнено) Події дня (уточнено)](/content/documents/644/64343/thumb-newsSpisok-190x120-504f.jpg)
Сьогодні, 30 січня, о 14:00 у залі офіційних делегацій Будинку Рад (вул.Сумська, 64, 2-й поверх) розпочнеться засідання виконавчого комітету Харківського обласного відділення Національного олімпійського комітету України; о 16:00 в Обласній сувенірній лавці «Слобожанський сувенір» (Держпром, 4 під’їзд, 1 поверх) розпочеться безкоштовний майстер-клас з художнього розпису дерев’яного посуду народної майстрині Інни Бібич.