Геннадій Кернес привітав Михайла Добкіна з днем народження
![Геннадій Кернес привітав Михайла Добкіна з днем народження Геннадій Кернес привітав Михайла Добкіна з днем народження](/content/documents/644/64318/thumb-newsSpisok-190x120-0a1d.png)
Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав голову Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна з днем народження. «Мудрість та безкомпромісність політика Вам вдається поєднувати в собі зі щирою любов'ю до рідного міста. Завжди із готовністю Ви берете на себе задачі підвищеної складності та вирішуєте їх з максимальною користю для Харківщини. Далекоглядність та вміння знаходити спільну мову з людьми дозволили Вам згуртувати навколо себе таких же відданих справі та зацікавлених у спільному результаті соратників. Бажаю міцного здоров'я, невичерпної енергії, успіхів у Вашій складній роботі та сімейного благополуччя. Нехай Ваш професіоналізм й у подальшому слугує розвитку Харківщини, а підтримка рідних та близьких допомагає долати всі перешкоди», - сказано у вітальній телеграмі Харківського міського голови.