26 січня відбудеться творча зустріч з членом Спілки фотохудожників України та Росії Володимиром Оглобліним
![26 січня відбудеться творча зустріч з членом Спілки фотохудожників України та Росії Володимиром Оглобліним 26 січня відбудеться творча зустріч з членом Спілки фотохудожників України та Росії Володимиром Оглобліним](/content/documents/643/64272/thumb-newsSpisok-190x120-8d96.jpg)
26 січня о 14:00 в художній галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва відбудеться творча зустріч з членом Спілки фотохудожників України та Росії Володимиром Оглобліним. У ході зустрічі буде представлена слайд-програма «Колима. Тут починається день», відбудеться обговорення технічних аспектів фотозйомки, джерел натхнення фотохудожника і тенденції розвитку сучасної фотографії. Володимир Оглоблін подорожує по світу з фотокамерою 30 років. У його колекції пейзажі з Каракумів, Алтаю, Таймиру, Тянь-Шаню, Якутії, Криму, Карелії, Уралу, Карпат.