Введення в експлуатацію котельні Печенізької ЦРЛ дозволило зекономити 46,6 тис. грн. в поточному опалювальному сезоні
![Введення в експлуатацію котельні Печенізької ЦРЛ дозволило зекономити 46,6 тис. грн. в поточному опалювальному сезоні Введення в експлуатацію котельні Печенізької ЦРЛ дозволило зекономити 46,6 тис. грн. в поточному опалювальному сезоні](/content/documents/643/64259/thumb-newsSpisok-266x177-7fa0.jpg)
Сьогодні під час робочої поїздки до Печенізького району перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб оглянув газову котельню КЗОЗ «Печенізька центральна районна лікарня», яка була споруджена за кошти обласного і місцевого бюджетів. Введення її в експлуатацію дозволило в опалювальний сезон зекономити 46,6 тис. грн. «Ми на власні очі побачили економічну ефективність, яку забезпечує реконструкція застарілих енергоємних котелень та оптимізація систем опалення. Отриманий ефект є підставою продовжувати роботу у цьому напрямі. Необхідно і надалі удосконалювати системи теплопостачання і забезпечити якісним і більш дешевим теплом якомога більше об’єктів, особливо у соціальній сфері», – підкреслив Валентин Дулуб.
Вартість будівництва котельні склала 556 тис. грн. з обласного бюджету, проектно-кошторисної документації – 130 тис. грн. з місцевого бюджету. Дана котельня також обслуговує лабораторію Печенізької центральної районної лікарні, станцію швидкої допомоги і районний краєзнавчий музей ім. Т.А. Суліми.