ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розпочався прийом робіт на участь у V Міжнародному кінофестивалі «Харьковская сирень»

16 січня 2013 | 09:00

15 січня стартував прийом конкурсних робіт на участь у V Міжнародному кінофестивалі «Харьковская сирень», який відбудеться з 17 по 20 травня 2013 року. Про це повідомила начальник управління у справах преси та інформації ХОДА, співголова оргкомітету кінофестивалю «Харьковская сирень» Вікторія Маренич.

За її словами, Міжнародний кінофестиваль «Харьковская сирень» вже посів гідне місце в ряду найбільш цікавих і значних культурних подій Харківщини.

«Величезна кількість заходів, які проводяться в рамках фестивалю, а також дедалі більша кількість людей, що бажають взяти участь у нашому фестивалі, дозволяють говорити про те, що інтерес до нашого кінофесту посилюється з року в рік. Ми як організатори дуже сподіваємося, що ювілейний кінофестиваль виправдає надії поціновувачів кіно нашого міста і гостей Харкова, які спеціально приїжджають, щоб відвідати заходи «Харьковской сирени». Ми сподіваємося, що і виставки, і презентації книг, і майстер-класи запам'ятаються глядачам», - зазначила Вікторія Маренич.

За її словами, в рамках ювілейного кінофестивалю будуть продовжені вже існуючі гілки «Харьковской сирени». Крім того, на  кіноманів чекає значне розширення географії фестивалю - зокрема, в 2013 році серед учасників V Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» очікуються кінематографісти не тільки України, Росії, Польщі, Німеччини, але й режисери з Іспанії та арабських країн.

Кінематографістам, які бажають взяти участь у фестивалі, необхідно заповнити АНКЕТУ та надіслати її за адресою: siren.kharkov@hotmail.com

Теги: маренич «харьковская сирень»

Версія для друку Поділиться:


Вверх