ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Реалізація політики соціальної справедливості – один із пріоритетів державної політики на 2013 рік

25 грудня 2012 | 13:51

Серед пріоритетів державної політики на 2013 рік залишається послідовна реалізація політики соціальної справедливості. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час засідання Ради регіонів. «Підвищення соціальних стандартів повинно продовжуватись, а для цього необхідно забезпечити позитивну динаміку економіки та збільшувати можливості держбюджету. В умовах жорстких бюджетних обмежень має відбуватися вдосконалення організації соціальної сфери, посилення адресності соціальних видатків та фокусування роботи на ранньому виявленні проблем у сім’ях і своєчасному наданні якісних соціальних послуг», – зазначив він.

Також у 2013 році влада продовжить працювати над стабілізацією Пенсійного фонду та формуванням джерел для наступного підвищення пенсійних виплат.

«На часі – модернізація політики зайнятості, яка має бути адекватною потребам структурних зрушень в економіці. Наступний рік пройде під знаком реалізації нового закону про зайнятість. Ми якісно змінимо підходи до стимулювання створення робочих місць, передусім для найбільш вразливих на ринку праці категорій: молодь, інваліди, люди передпенсійного віку», – підкреслив Віктор Янукович.

За його словами, пріоритетом реформи системи охорони здоров’я у наступному році має бути становлення дієвої системи екстреної медичної допомоги та розбудова мережі первинної медичної допомоги в усіх регіонах. А у пілотних регіонах повинні бути запроваджені нові моделі бюджетного фінансування медичних закладів.

Теги: рада регіонів янукович

Версія для друку Поділиться:


Вверх