За несприятливих погодних умов заняття в школах області можуть бути тимчасово відмінені
![За несприятливих погодних умов заняття в школах області можуть бути тимчасово відмінені За несприятливих погодних умов заняття в школах області можуть бути тимчасово відмінені](/content/documents/640/63956/thumb-newsSpisok-170x120-1aa8.png)
Сьогодні в ході селекторної наради заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін рекомендував головам районних адміністрацій самостійно приймати рішення про припинення занять у школах у зв'язку з погодними умовами. «У кожному районі різні погодні умови і якщо похід дітей до школи пов'язаний з ризиком захворювання, я рекомендую головам адміністрацій, враховуючи висновок санітарних лікарів і не порушуючи навчального процесу, самостійно приймати рішення про необхідність скасування занять у школах. І обов'язково повідомте про це обладміністрацію», - зазначив він.