Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Михайло Добкін привітав дітей із Днем Святого Миколая

Михайло Добкін привітав дітей із Днем Святого Миколая

Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін відвідав комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради. Губернатор ознайомився з матеріально-технічною базою й особливостями організації навчально-виховного процесу, а також привітав вихованців із Днем Святого Миколая. З нагоди свята Михайло Добкін вручив дітям солодкі подарунки. Також він передав 4 DVD-плеєри, що поповнять матеріальну базу комплексу та будуть використані для поліпшення процесу навчання.

Довідка. Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради засновано Пантелеймоновським піклуванням за дорученням ради Харківського благодійного товариства 15 листопада 1896 року. Всього у комплексі 181 учень, працює 68 педагогів.
У закладі 3 комп'ютерні класи, 4 кабінети реабілітації з навчально-корекційним обладнанням, 7 слухомовних тренажерів із комп'ютерними програмами «Живий звук», «Світ звуків», «Видима мова» для корекції слуху.