Під опікою або піклуванням виховується кожна друга дитина, що залишилась без піклування батьків
![Під опікою або піклуванням виховується кожна друга дитина, що залишилась без піклування батьків Під опікою або піклуванням виховується кожна друга дитина, що залишилась без піклування батьків](/content/documents/637/63646/thumb-newsSpisok-190x120-c73d.jpg)
Про це на спільному засіданні колегії Харківської обласної державної адміністрації та Харківської регіональної Ради розповів заступник голови ХОДА Ігор Шурма. За його словами, станом на 25 листопада в області нараховується 4767 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що складає 1,1% від загальної кількості дітей у віці від 0 до 18 років, що проживають у регіоні. Даний показник має в області постійну позитивну динаміку.
Ігор Шурма також зазначив, що із загальної кількості дітей, що залишилися без піклування батьків, 3040 виховуються під опікою, 953 – у 320 прийомних сім’ях та 61 дитячому будинку сімейного типу. З початку року до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей влаштовано 156 дітей, передано під опіку 340 дітей, 130 – усиновлено.
«На кінець листопада 2012 року 3993 або 83,7 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховується саме у сімейних формах виховання. Під опікою, піклуванням фізичних осіб виховується кожна друга дитина в області, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу – кожна п’ята», - сказав заступник голови ХОДА.