ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина представить проекти з модернізації котелень і систем теплопостачання на конкурс Держагентства енергоефективності та енергозбереження

16 листопада 2012 | 16:50

Проекти з модернізації котелень і систем теплопостачання у Харківській області візьмуть участь у конкурсному відборі Державного агентства енергоефективності та енергозбереження. Переможці конкурсу одержать підтримку за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності. Про це повідомив перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб. Зокрема, КПКГ «Харківкомуночиствод» планує реконструкцію систем опалення, водопостачання та кондиціювання комплексу споруд з використанням тепла каналізаційних стоків, КП «Харківський метрополітен» – встановлення теплових насосів і санацію будівлі головного виробничого корпусу електродепо «Московське».

Також розроблені проекти з встановлення теплових насосів у Золочівському районі – Світличанському та Золочівському дитячих садках та Олександрівському відділенні загальної практики – сімейної медицини, Чкалівській амбулаторії у Чугуївському районі, проекти з модернізації котелень м. Куп’янськ та реконструкції теплорозподільчої станції смт Ківшарівка. За всіма проектами отримані позитивні експертні висновки.

Проведення конкурсного відбору енергоефективних проектів заплановано на 8 грудня 2012 року.

Теги: дулуб конкурс

Версія для друку Поділиться:


Вверх