В Зачепилівській центральній районній лікарні відкрито новий фізіотерапевтичний кабінет
![В Зачепилівській центральній районній лікарні відкрито новий фізіотерапевтичний кабінет В Зачепилівській центральній районній лікарні відкрито новий фізіотерапевтичний кабінет](/content/documents/636/63517/thumb-newsSpisok-190x120-d715.jpg)
Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма взяв участь у церемонії відкриття нового фізіотерапевтичного кабінету в поліклінічному відділенні Зачепилівської центральної районної лікарні. Як зазначив заступник голови ХОДА, до кінця року нові фізкабінети, оснащені сучасною апаратурою, яка надає можливість надання всього спектру процедур, який є в арсеналі медицини України, з’являться в усіх районних центрах та містах обласного значення. «Відкриття нового кабінету - це ще один крок із зміцнення матеріально-технічної бази поліклінік. Ми дуже сподіваємося, що це допоможе повернути довіру людей до поліклінічної служби», - підкреслив Ігор Шурма.