ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Результати виборів по Харківському регіону дають право говорити, що всі починання будуть доведені до кінця. Михайло Добкін

02 листопада 2012 | 09:04

Голова ХОДА Михайло Добкін в ефірі програми «Час влади» зазначив, що підтримка харків'янами Партії регіонів - це відповідь людей на ті реформи і перетворення, які відбуваються в країні і в Харківській області. «Життя у людей сьогодні непросте. Економічна криза, проблеми, які накопичилися в нашій країні за багато років, корупція, тиск на бізнес - все це, звичайно ж, відбивається на житті кожної людини, і ці проблеми неможливо вирішити ні за рік, ні за два, ні за три. І для мене було дуже важливо побачити і відчути, що люди готові довірити завершення реформ тим, хто їх розпочав», - сказав Михайло Добкін.

Глава області також підкреслив, що результати виборів по Харківському регіону дають можливість говорити, що всі починання будуть доведені до кінця, і всі обіцянки будуть виконані.

«Ми вибудували роботу таким чином, що жоден депутат-мажоритарник, обраний від Партії регіонів, не зможе залишити свою роботу в окрузі, де йому довірили право бути депутатом Верховної Ради. Ми будемо чітко контролювати виконання всіх тих програм і обіцянок, які були дані людям під час передвиборчої кампанії», - заявив Михайло Добкін.

Теги: добкін вибори

Версія для друку Поділиться:


Вверх