Бузок у саду імені Т.Г. Шевченко зробить Харків ще більш гарним містом
![Бузок у саду імені Т.Г. Шевченко зробить Харків ще більш гарним містом Бузок у саду імені Т.Г. Шевченко зробить Харків ще більш гарним містом](/content/documents/634/63330/thumb-newsSpisok-266x177-3ccd.jpg)
Сьогодні Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь у висадці кущів бузку на Алеї Почесних гостей Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень». За його словами, подібні акції покликані зробити Харків ще більш гарним і комфортним для життя містом. «Головне, щоб сьогоднішня висадка була вдалою, і саджанці прижилися. Підтримуючи існуючі сьогодні в Харкові традиції та висаджуючи восени та навесні нові саджанці, ми повинні з вами зробити все, щоб Харків підтвердив свій статус найкращого міста», - підкреслив Геннадій Кернес.