Ми повністю виконуємо взяті на себе зобов’язання щодо покращення якості медичного обслуговування
![Ми повністю виконуємо взяті на себе зобов’язання щодо покращення якості медичного обслуговування Ми повністю виконуємо взяті на себе зобов’язання щодо покращення якості медичного обслуговування](/content/documents/633/63288/thumb-newsSpisok-190x120-4144.jpg)
«У 2010 році ми взяли на себе зобов’язання абсолютно змінити систему надання медичних послуг та їх якість. Взяті зобов’язання ми виконуємо повністю. Вісім операційних блоків у міжрайонних медичних центрах, які відповідають стандартам найвищого ґатунку, здані в експлуатацію. Такий же оперблок створено у притрасовій лікарні в місті Ізюм. Створено Регіональний перинатальний центр, який є одним з найкращих в Україні, нові операційні блоки Обласної клінічної лікарні і Обласної травматологічної лікарні, реанімаційне відділення та діагностичний центр Обласної клінічної лікарні і багато інших речей. В тому числі і лікарські амбулаторії, зокрема, в селі Ватутіно у Нововодолазького району з нуля побудована амбулаторія з житлом для медичного працівника», - зазначив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.
Він також додав, що в цьому році відповідно до взятих зобов’язань будуть введені в експлуатацію нові операційні блоки в Богодухівському та Дергачівському міжрайонних медичних центрах. В усіх поліклінічних відділеннях будуть встановлені комплекси фізіотерапевтичного обладнання. Крім того, буде введено в експлуатацію хірургічний корпус Обласної клінічної лікарні, де завершуються фасадні роботи, а також приймальне відділення.