Дорогі земляки!
![Дорогі земляки! Дорогі земляки!](/content/documents/633/63277/thumb-newsSpisok-190x120-c50a.jpg)
28 жовтня ми відзначаємо дорогу для українського народу дату – 68-у річницю визволення України від фашистських окупантів. Свобода від рабства дісталася дорогою ціною. Кожна п'ядь нашої землі залита кров'ю, освячена життями загиблих і не народжених на світ. Давайте пам'ятати про це завжди. І нехай ніколи вража нога не ступить на нашу землю. Голова обласної державної адміністрації Михайло Добкін