ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові будуть розвиватися нанотехнології

19 жовтня 2012 | 13:30

З 19 по 20 жовтня на території Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбувається міжнародна наукова конференція. Тема заходу — розвиток нанотехнологій, інформаційних технологій, технології висок напруг тощо.  Поділитися досвідом та набути нових знань до Харкова приїхали ректори та проректори 96 вищих навчальних закладів України, науковці з різних країн світу, представники промислових підприємств та бізнесу. У програмі заходу - виступи професорів із університетів Угорщини, Німеччини, Росії, Румунії та України.

«Сьогоднішня наша зустріч буде ще одним кроком до розвитку високих технологій в університеті, - сказав на церемонії відкриття перший заступник міністра освіти та науки, молоді та спорту Євген Суліма. - Я хотів би подякувати господарям конференції за вміння організувати роботу, можливість познайомитися і з університетом, і з науковцями, і з їх досягненнями».

Роботу конференції високо оцінив начальник Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації Роман Шаповал. За його словами, наукова конференція дасть можливість не лише обмінятися цінним досвідом, але й налагодити зв'язки між університетами України та світу.

«Я упевнений, що результати конференції ми вже незабаром побачимо у наукових роботах наших спеціалістів», - сказав Роман Шаповал.

Теги: конференція

Версія для друку Поділиться:


Вверх