Харківщина – серед лідерів з проведення продовольчих ярмарків
![Харківщина – серед лідерів з проведення продовольчих ярмарків Харківщина – серед лідерів з проведення продовольчих ярмарків](/content/documents/632/63105/thumb-newsSpisok-190x120-6519.jpg)
Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України. У вересні поточного року в Харківській області було проведено 412 ярмаркових заходів, що становить третій результат після АР Крим (512) та Вінницької області (470). 381 захід (92,5%) відбувся на Харківщині на існуючих ринках, 31 (7%) - становлять виїзні ярмарки.
Всього в Україні у вересні було проведено 5 524 ярмарки, у тому числі на існуючих ринках 3 766 (68,2%) та виїзних 1 758 (31,8%). Метою проведення таких заходів є наповнення споживчого ринку якісними продовольчими товарами власного виробництва та забезпечення стабільної цінової ситуації на продовольчому ринку.