ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Валентин Дулуб передав книги для територіальних центрів соціального обслуговування та шкільних бібліотек Харківщини

09 жовтня 2012 | 12:53

Перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб взяв участь в акції «Зроби добру справу - подаруй книгу!» зі збору художньої літератури для територіальних центрів соціального обслуговування та шкільних бібліотек Харківської області, яка організована управлінням у справах преси та інформації ХОДА спільно з Громадською організацією «Кінофестиваль «Харьковская сирень». Із власної бібліотеки він відібрав 7-томне зібрання творів Джона Голсуорі, 4-ох томне видання військово-патріотичної прози «Сторінки подвигу», автобіографічні спогади Маршала Радянського Союзу Георгія Жукова у 3 томах, твори Чингіза Айтматова у 3 томах.

«В першу чергу я відбирав книги пізнавального характеру, а також військової тематики, бо мені дуже хотілося б, щоб люди продовжували багато читати про Велику Вітчизняну війну, про подвиг, який здійснили наші батьки і прадіди. Тому тут представлено зібрання «Сторінки подвигу», роман Олександра Фадєєва «Молода гвардія» та зібрання його творів. В часи, коли я навчався у школі, бестселером були «Спогади і роздуми» Маршала Радянського Союзу Георгія Жукова. Я вважаю, що це унікальна людина і великий полководець, який увійшов в історію. Тому я хочу подарувати бібліотекам цей тритомник», - сказав Валентин Дулуб.

Також для шкільних бібліотек було передано низку ілюстрованих художніх видань, серед яких «Мистецтво Візантії», «Історія української ікони Х-ХХ століть» та ін. Для дослідників історії та культури Слобожанщини найбільш цікавим стане художньо-історичний фотоальбом «Фотографи Харківської губернії 1851-1917 рр.». Протягом чотирьох років авторський колектив збирав матеріали для цієї книги в архівах, бібліотеках, приватних колекціях та музеях Харкова, Києва, Варшави. Збірка містить інформацію про 250 фотографів Харківської губернії та біля 1000 старих рідкісних фотокарток.

Фото

Теги: акция дулуб книги

Версія для друку Поділиться:


Вверх