На ремонт доріг комунальної власності у Харківській області використано 62,07 млн. грн.
![На ремонт доріг комунальної власності у Харківській області використано 62,07 млн. грн. На ремонт доріг комунальної власності у Харківській області використано 62,07 млн. грн.](/content/documents/630/62998/thumb-newsSpisok-190x120-6abd.jpg)
Станом на 5 жовтня загальний обсяг виконаних робіт по Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах складає 62,07 млн. грн. із загальної суми 114,5 млн.грн., або 54,2 %. Про це повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. Найкраще організована робота з виконання цієї бюджетної програми Близнюківською (100%), Борівською (100%), Зачепилівською (100%), Зміївською (100%), Вовчанською (78%), Кегичівською (72%), Краснокутською (72%), Лозівською (72%), Харківською (72%) райдержадміністраціями, а також в містах Первомайському (62%) та Харкові (55% виконання).