Події дня
![Події дня Події дня](/content/documents/630/62942/thumb-newsSpisok-190x120-ccec.jpg)
Сьогодні об 11:00 в Малому залі Будинку рад (вул. Сумська, 64, 2 поверх) відбудеться позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; О 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва (Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід зі сторони площі Свободи)) відбудеться засідання фотоклубу «Photoleague» на тему «Мистецтво арт-мислення. Сучасна творча еліта».