В шести районах області вирішено питання підвезення пацієнтів на діаліз
![В шести районах області вирішено питання підвезення пацієнтів на діаліз В шести районах області вирішено питання підвезення пацієнтів на діаліз](/content/documents/628/62790/thumb-newsSpisok-190x120-b8ea.jpg)
Про це під час «прямої лінії» в газеті «Слобідський край» повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма. «За ініціативи обласної державної адміністрації питання доставки пацієнтів на лікування з районів та міст обласного значення Харківського регіону вирішується за рахунок Харківського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів. Уже на сьогодні територіальними центрами зазначеного фонду вирішено питання в Балаклійському, Барвінківському, Дергачівському, Чугуївському районах та в містах Ізюм і Лозова. Поступово доставку пацієнтів до Харкова буде організовано у усіх адміністративно-територіальних одиницях регіону», - зазначив Ігор Шурма.