Поліклініки Харківщини будуть оснащені сучасним фізіотерапевтичним обладнанням
![Поліклініки Харківщини будуть оснащені сучасним фізіотерапевтичним обладнанням Поліклініки Харківщини будуть оснащені сучасним фізіотерапевтичним обладнанням](/content/documents/628/62785/thumb-newsSpisok-266x177-7ef9.jpg)
Як повідомив під час «прямої лінії» у редакції газети «Слобідський край» заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, цього року область планує закупити 33 фізіотерапевтичні комплекси. «В Україні всі фізіотерапевтичні процедури можна отримати на 8 апаратах. І всі ці 8 апаратів будуть в кожній поліклініці в кожному районному центрі Харківської області», – підкреслив Ігор Шурма.
Він також зазначив, що минулого року для області було закуплено 60 цифрових рентген-апаратів. До кінця цього року кожна дитяча і доросла поліклініка буде забезпечена цими апаратами.