Стан підготовки Дергачівського району до осінньо-зимового періоду 2012/2013 років
![Стан підготовки Дергачівського району до осінньо-зимового періоду 2012/2013 років Стан підготовки Дергачівського району до осінньо-зимового періоду 2012/2013 років](/content/documents/628/62779/thumb-newsSpisok-190x120-94a7.jpg)
Рівень підготовки Дергачівського району становить: житловий фонд – 100%, теплове господарство – 100%, водопровідно-каналізаційне господарство – 100%, агропромисловий комплекс – 100%, підготовка снігоприбиральної техніки – 100%, соціальна сфера – 100%. Про це повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. Крім того, розрахунків споживачів за послуги теплопостачання у опалювальному періоді – 87,7%.