Стан підготовки Богодухівського району до осінньо-зимового періоду 2012/2013 років
![Стан підготовки Богодухівського району до осінньо-зимового періоду 2012/2013 років Стан підготовки Богодухівського району до осінньо-зимового періоду 2012/2013 років](/content/documents/627/62650/thumb-newsSpisok-190x120-7b49.png)
Рівень підготовки Богодухівського району становить: житловий фонд – 100%, теплове господарство – 100%, водопровідно-каналізаційне господарство – 100%, агропромисловий комплекс – 100%, заготовка піску – 100%, підготовка снігоприбиральної техніки – 100%. Про це повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб. Також ведеться підготовка об'єктів соціальної сфери: школи готові на 100%, дитячі садки – 100%, заклади охорони здоров’я – 100%. Рівень розрахунків споживачів за послуги теплопостачання у опалювальному періоді – 97,7%.