ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

V Міжнародний фестиваль «Харьковская сирень» буде особливим, тому що він ювілейний

12 вересня 2012 | 18:13

Як повідомила в ході прес-конференції начальник управління у справах преси та інформації ХОДА - співголова оргкомітету кінофестивалю «Харьковская сирень» Вікторія Маренич, планується, що п'ятий фестиваль буде незвичайним, і це стосується в першу тих гостей, які відвідають його. «Ми ведемо переговори з багатьма російськими зірками. Ми хочемо, щоб в цьому році було широко представлено російське та українське кіно. Ми працюємо з режисерами й акторами. Дуже багато харків'ян - молодих акторів, які зараз працюють у Москві. Вони вважають себе російськими акторами з харківським корінням. Нас це цілком влаштовує», - зазначила вона.

Також Вікторія Маренич підтвердила, що гостем фестивалю стане французька акторка Мішель Мерсьє, відома за виконанням ролі Анжеліки в екранізації серії історичних романів Анн і Сержа Голон.

«Французька кіноактриса Мішель Мерсьє дала свою згоду ще в квітні. Вона дуже хоче приїхати. Ми активно працюємо над тим, щоб її приїзд в наше місто був не просто цікавим і пізнавальним, а щоб відбулася максимальна кількість зустрічей, які розкриють всі грані її таланту», - заявила Вікторія Маренич.

Теги: «харьковская сирень» маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх