ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Восени на Алеї почесних гостей фестивалю «Харьковская сирень» буде висаджено кущі бузку

11 вересня 2012 | 09:02

«Під час Міжнародного кінофестивалю "Харьковская сирень" відбувається безліч подій, і завжди є що-небудь, що не можна вмістити у його рамки. Тому з 1 вересня ми зазвичай розпочинаємо проект "Харьковская сирень. PS"», – зазначила в ефірі обласного радіо начальник управління у справах преси та інформації ХОДА – співголова оргкомітету кінофестивалю Вікторія Маренич. Вона повідомила, що в рамках цього проекту на Харківському державному обласному телебаченні відбудуться зустрічі і презентації фільмів-переможців IV Міжнародного кінофестивалю, які представить харківський кінокритик Володимир Міславський.

Також з вересня заплановано декілька акцій. «По-перше, ми обов’язково поповнимо Алею почесних гостей відбитками долонь тих гостей, які відвідали нас цього року – їх було четверо. Ми плануємо восени висадити на цій алеї харківський бузок. Зазвичай саме в дні кінофестивалю бузок квітне, і це буде дуже красиво», – підкреслила Вікторія Маренич.

Крім того, в рамках «Харьковской сирени. PS» заплановано провести зустрічі із відомими російським кінорежисерами, які будуть представляти свої стрічки. «Ведуться переговори, до початку п’ятого фестивалю ми встигнемо показати 2-3 роботи», – додала начальник управління.  

Теги: «харьковская сирень» маренич

Версія для друку Поділиться:


Вверх