Харківські спортсмени вибороли 6 золотих медалей на Паралімпійських іграх в Лондоні

7 вересня свою третю золоту нагороду лондонської Паралімпіади виборов харківський плавець Максим Верекаса. На цей раз харків’янину не було рівних на дистанції 50 метрів вільним стилем. Харків’янка Інна Осетинська стала бронзовою призеркою у складі паралімпійської збірної з волейболу сидячи. 8 вересня Максим Веракса на дистанції 100 метрів брасом фінішував з третім результатом. Наталя Прологаєва у фінальному запливі на дистанції 100 метрів вільним стилем виборола срібну медаль.

Своїми фінальними запливами Максим Веракса та Наталя Прологаєва підбили підсумок виступів харків’ян на XIV літніх Паралімпійських іграх у Лондоні. Загалом на рахунку харківських паралімпійців 12 медалей: 6 золотих та по 3 срібних та бронзових.