ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина – один з найперспективніших регіонів України щодо збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської сировини і готових продуктів харчування

07 вересня 2012 | 12:34

Як зазначив у ході панельної дискусії «Високопродуктивне сільське господарство» на IV Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Віталій Панов, в Харківській області спостерігається стійке зростання інвестицій в сільське господарство: «Вже в 2010 році зростання інвестицій в порівнянні з 2009 роком склало 19%, а в 2011 році вони збільшилися порівняно з 2009 роком в 2,1 рази. За перші шість місяців поточного року сума освоєних капітальних інвестицій в сільське господарство області склала 429 млн. грн. Це в 1,7 рази більше в порівнянні з першим півріччям 2011 року».

Це, на думку Віталія Панова, є підтвердженням зацікавленості українських та іноземних інвесторів у потенціалі Харківщини щодо збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської сировини і готових продуктів харчування.

Фото

Теги: форум панов

Версія для друку Поділиться:


Вверх