Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Протягом літнього сезону на Харківщині було оздоровлено понад 189 тисяч дітей

03 вересня 2012 | 14:30

У Харківській області на 101,4% виконано план з оздоровлення дітей протягом літнього оздоровчого сезону. З 1 червня по 31 серпня відпочинком та оздоровленням було охоплено 189 тисяч 204 дитини при плані на 186 тисяч 626 дітей. Про це повідомила заступник начальника Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді ХОДА Лариса Козлова. В літній період в області працювало 853 заклади відпочинку та оздоровлення для дітей (заплановано було відкрити 852 установи). З них: 34 стаціонарних дитячих табори, 798 таборів з денним перебуванням, 2 наметових містечка, 19 дитячих установ праці та відпочинку. За літні зміни в 34 таборах Харківської області оздоровилися 15 тисяч 413 дітей. Завантаження таборів склало 95% від паспортних показників. У минулому році дитячі оздоровчі табори Харківщини були завантажені на рівні близько 70% від своєї потужності, а в 2010 році завантаження не перевищувало 50%.

Як повідомила Лариса Козлова, такого результату вдалося досягти завдяки масштабній інформаційній кампанії.

«Ми активно розповсюджували інформаційні буклети про оздоровчі табори Харківської області, і ця робота дала позитивний результат - оздоровчі заклади були завантажені на 95%», - зазначила вона.

В цілому на оздоровлення та відпочинок дітей в Харківській області було з різних джерел фінансування спрямовано 121 млн. 945,5 тис. грн.


Теги: козлова оздоровлення савін

Поділиться:Схожі новини