Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Будуть вжиті заходи задля фінансового оздоровлення заводу ім.Шевченка та Харківського державного авіаційного виробничого підприємства

22 серпня 2012 | 16:04

Сьогодні в ході наради з господарським активом Харківської області Президент України Віктор Янукович зазначив, що задля фінансового оздоровлення Харківського приладобудівного заводу ім. Шевченка і Харківського державного авіаційного виробничого підприємства будуть вжиті в установленому порядку всі відповідні заходи. До вирішення цього питання будуть підключені Міністерство економіки та Міністерство фінансів, корпорація «Укроборонпром».

Говорячи про майбутнє Харківського державного авіаційного виробничого підприємства, Віктор Янукович підкреслив, що держава має намір підтримати харківських літакобудівників.

«Потрібно надати пропозиції щодо формування та розміщення державного замовлення на літаки типу Ан-74 і Ан-140 виробництва Харківського державного авіаційного виробничого підприємства. Вжити в установленому порядку заходів щодо розширення ринків збуту продукції підприємств авіаційної промисловості», - наголосив Президент.


Теги: янукович підприємства

Поділиться:Схожі новини